Zawsze udany wypoczynek

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Gospodarstwo Agroturystyczne "ZAGRODA" położone jest w pięknej i malowniczej okolicy Gorców u podnóża góry Turbacz w obrębie Gorczańskiego Parku Narodowego.

Dom usytuowany jest w zacisznym miejscu blisko lasu (50m) , w odległości 350m od rzeki Porębianki. Czyste powietrze i mikroklimat panujący w naszej okolicy, sprzyja wypoczynkowi i regeneracji sił. W odległości 70 km nie ma żadnych zakładów przemysłu ciężkiego.

Wokół domu jest duża przestrzeń rekreacyjna.

Proponujemy oddzielny budynek wyłącznie do dyspozycji gości z dwoma osobnymi wejściami. Budynek posiada kategorię jednej gwiazdki *

  • Dostępne są pokoje 2-3-4 osobowe, każdy z własną łazienką, tarasami lub balkonami.
  • W każdym pokoju znajduje się dostęp do internetu i telewizji.
  • Na terenie budynku znajduje się aneks kuchenny oraz RTV.
  • Gospodarstwo oferuje całodzienne wyżywienie. Zapewniamy smaczne posiłki. Gospodyni bardzo dobrze gotuje, w tym potrawy regionalne.
  • Dom posiada parking dla gości.

 

Posiadamy plac zabaw dla dzieci, altankę oraz duży ogród, gdzie można spędzić wolny czas przy grillu lub ognisku. Można wybrać się na spacery do pobliskiego lasu lub zażywać kąpieli w pobliskiej rzece.

Bardzo mile widziane są rodziny z dziećmi, które zapewnia bezpieczny kontakt z przyrodą i zwierzętami. 

Nasze gospodarstwo stanowi doskonałą bazę wypadową na Turbacz , Stare Wierch, Tobołów gdzie znajdują się schroniska. Po górach rozciągają się liczne malownicze szlaki rowerowe i piesze. Zimą zapraszamy na narty. W okolicy znajduje się kilka wyciągów orczykowych i krzesełkowych. W odległości 3 km znajduje się stadnina koni, korty tenisowe, boisko sportowe, park z zabytkowym dworkiem i licznymi pomnikami przyrody.

Gospodarstwo położone jest 3 km od miasta Mszana Dolna, 2 km od Gminy Niedźwiedź, 12 km od Rabki, gdzie znajduje się park dziecięcej rozrywki "Rabkoland".

 Zapraszamy do spędzenia tradycyjnych Świąt Wielkanocnych, Bożego Narodzenia oraz Sylwestra.


Zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie.